Umywalki podwieszane
Urządzając łazienkę, zazwyczaj w pierwszej kolejności wybieramy wannę lub kabinę prysznicową. Warto jednak odpowiednio wcześniej zastanowić się nad odpowiednią umywalką. Dostępnych w tym zakresie rozwiązań jest mnóstwo – w tym także jedno z najbardziej standardowych w postaci umywalek podwieszanych. Są one przytwierdzane do ściany za pomocą śrub mocujących. Bardzo często uzupełnienie dla nich stanowi postument bądź półpostument, który najczęściej także jest mocowany do ściany. Postument pełni rolę podpory dla umywalki, ponadto częściowo zasłania przyłącza. Z kolei półpostument skutecznie zasłania wszystkie niezbyt estetycznie prezentujące się rury, pomaga ponadto w utrzymaniu stabilności umywalki.
Bardzo istotny jest również materiał, z którego umywalki są wykonane. Przeważnie mamy do czynienia z modelami ceramicznymi, aczkolwiek warto wziąć pod uwagę opcję taką jak naturalny kamień. To zupełnie nowe spojrzenie na łazienkę. Umywalki podwieszane z naturalnego kamienia takiego jak np. marmur, piaskowiec czy onyks łączą w sobie nowoczesność z tradycją i funkcjonalność z walorami estetycznymi. Wprowadzają do łazienki swoisty, unikalny klimat. Bogactwo kształtów i kolorystyki sprawia, że zaprojektowanie własnej łazienki marzeń staje się dużo prostsze. Zyskujemy coś więcej niż tylko wspaniały element dekoracyjny. Nie bez powodu mówi się, że takie umywalki są na całe życie. Moda na naturalne materiały nie przemija, a kamień wraz z wiekiem nabiera wyjątkowego uroku i szlachetności.

 

PEŁNA OFERTA NIEBAWEM. Jeżeli jesteś zainteresowany tym typem umywalek – napisz do nas przez podstronę KONTAKT lub na stronie producenta Lux4home